Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

5 вересня 2021 р. в Празі відбудеться Святковий концерт присвячений 30 - річчю Дня Незалежності України та Гала-концерт Міжнародного фестивалю-вокального конкурсу ім. Квітки Цісик.

 

В програмі концерту виступлять запрошені гості фестивалю, учасники журі - Зірки української естради:

У числах 3-5 вересня в місті Прага відбудеться Міжнародний фестиваль-вокальний конкурс ім. Квітки Цісик, який проводиться щороку для виявлення та підтримки українських талантів. Запрошуємо всіх обдарованих українців Європи спробувати свої творчі сили, взявши участь у цій події, яка завершиться великим гала концертом. 

 

Учасники будуть оцінюватись по трьох вікових категоріях: молодша - до 11 років, середня - з 12 до 18 років, старша - від 19 років. 

 

Організатором фестивалю є організація "Перлини української культури - Світові", Заслужена артистка України Ірина Персанова, Національна Рада Жінок України - президент Людмила Порохняк-Гановська. Співорганізатором являється співак, композитор, актор Павло Васильович Бубряк та студія "GrandOrpheus''.

 

Понеділок, 14 вересня 2020 00:00

День Незалежності України в Празі 2020

У неділю, 6 вересня 2020, на концертному майданчику "Gauč ve Stromovce", що в Празі 7, відбулось святкування Дня Незалежності України! 

 

Це, мабуть, саме веселе та саме популярне народне свято для української діаспори в Чехії, яке святкують з великим розмахом. Тисячи українців зустрічаються на початку осені (щоб переважна більшість громадян, щойно повернувшихся з відпусток, могла бути присутня) та представляють рідну культуру в усій красі: тут готують, співають, танцюють, розповідають вірші, грають на музичних інструментах, знайомляться тощо. До цього свята готуються особливо ретельно, адже програма є дуже насиченою та відповідальною. 

 

Напередодні Нового року у славному місті Тернопіль відбувся чудовий новорічний концерт "З Новим роком, Україно!". 

 

У програмі було багато відомих серед краян (й не лиш) виконавців, а саме: 

 

Степан Гіга; Гриць Драпак; Василь Мельникович "Гуцул-Хуліган"; ВІА "Ватра"; Ярослав Борута; Дует "Ріка життя"; Гурт "Будьмо"; Квітослава Гіга; Гурт "Шоколадка"; SteveG; Rypnovska; Гурт "Glamour"; Зозуля; Dediu; Юрій Футуйма; Наталя Стець; Надія Гураль; Балет "Vizavi"; Володимир Вермінський.

 

Звичайно ж, на концерті виступив і Павло Бубряк, для якого цей край також є, в якомусь сенсі, рідним. Пропонуємо ознайомитись з його виступом за посиланням нижче:

 

"Оркестр природи" та "Перевесло пісень"

9 червня 2019 р. у літньому театрі парка Т. Шевченка в м. Чернівці відбулася Велика ювілейна концертна програма "Сузір'я пісні в колі друзів" з нагоди 50-річчя співака, композитора, актора Павла Васильовича Бубряка.

 

Привітати митця зійшлися такі маестро традиційної української естради, як:

 

Народні артисти України - Ніна Матвієнко, Тарас Петриненко, Тетяна Горобець, Павло Дворський, Анатолій Матвійчук, Степан Гіга, Ярослав Борута, Олег Кульчицький, Іван Дерда, Лілія Сандулеса, Мар'ян Гаденко

 

Заслужені артисти України - Михайло Грицкан, Ірина Зінковська, Володимир та Марія Лобураки (дует "Скриня"), Степан Гіга (молодший), Квітослава Гіга, Володимир Вермінський, Ірина Стиць, Андрій та Василь Томіленки, Дмитро Хома, Святослав Край

 

Лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів - Мирослав Матейчук, Павло Дворський (молодший), Віктор Підгурський, Василь Дихтяр, Микола Задора, Оксана Коваленко, Богдан Дубовий (Канада), Михайло та Світлана Бендикові (Ізраїль)

Сторінка 1 із 9

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!