Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

Дует "Скриня" з першим концертом в Празі

Rate this item
(0 votes)

 19 травня у самий розпал масштабних святкувань до Міжнародного Дня Вишиванки в Празі з концертом, приуроченим до цього свята, виступили Заслужені артисти України Марія та Володимир Лобуряки - більш відомі як Дует "Скриня". Концертна програма, з якою вони приїхали, називалася "Родом з України". У програмі взяли участь: композитор, співак, актор, Заслужений артист України Павло Бубряк, Заслужена артистка України Антоніна Осипчук, та лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів Марія Болеховська (Чехія) та Євгенія Заболотна (Україна).

 

 Під час концерту Марія та Володимир получили Відзнаки Асоціації Митців Європейської Унії "За популяризацію Української Пісні в країнах Євросоюзу", які вручив Віце-Президент Спілки Геннадій Базаєв. 

 

"Ці відзнаки є підтвердженням Великої зацікавленості Євросоюзу у Зближенні з Україною, у Розширенні Культурних та інших Зв'язків, Укріпленні Відносин у Всіх галузях Культури та Економіки. Дякуємо Євросоюзу за Підтримку нашого Європейського Вектору Розвитку! З Зеленими Святами, Друзі! Щастя Всім!" - промовили митці.

 

Також артисти прийняли участь у вишиванковій ході центром міста, де познайомилися та обмінялися враженнями з послом України у ЧР Євгеном Перебийносом. 

 

Сподіваємось, що всі залишились задоволені багатою культурною програмою і чекаємо на наступні концерти :)

 

 

 

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!