Музикант • Артист • Композитор
Естрадний співак • Поет-пісняр

День Незалежності України в Празі 2020

Rate this item
(0 votes)

У неділю, 6 вересня 2020, на концертному майданчику "Gauč ve Stromovce", що в Празі 7, відбулось святкування Дня Незалежності України! 

 

Це, мабуть, саме веселе та саме популярне народне свято для української діаспори в Чехії, яке святкують з великим розмахом. Тисячи українців зустрічаються на початку осені (щоб переважна більшість громадян, щойно повернувшихся з відпусток, могла бути присутня) та представляють рідну культуру в усій красі: тут готують, співають, танцюють, розповідають вірші, грають на музичних інструментах, знайомляться тощо. До цього свята готуються особливо ретельно, адже програма є дуже насиченою та відповідальною. 

 

Серед багатьох талановитих колективів, у тому числі й дитячих, вже традиційним гостем та одним з організаторів свята є Павло Васильович Бубряк - добре знайомий у Чехії співак, композитор, поет та актор. 

 

Пропонуємо переглянути фото-відео звіт за посиланням нижче. 

 

http://grand-orpheus.eu/item/104-den-nezalezhnosti-ukrainy-v-prazi-2020

 

Свято відбулося у рамках Днів української культури в ЧР. Організaторами виступили: Studio GrandOrpheus, Українська ініціатива, Ресторан Аквабела, Українські профспілки, Асоціація української громади.

 

Image Gallery

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://pavlobubryak.eu/index.php/suspilna-dijalnist/kontserti/item/102-den-nezalezhnosti-ukrainy-v-prazi-2020#sigProGalleria70bde625ff
joomlamodniyportal.ru

Статті

Відгуки

Галина, 30 лет

Приголомшлива музика талановитого співака!

Оксана, Київ

Вражаючий концерт, дивовижна музика!